اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۲
نشست هم‌انديشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ايران
نشست هم‌انديشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ايران در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی برای ورود شرکت‌های زیرمجموعه این بنیاد به بورس برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، نشست هم‌انديشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ايران در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی برای ورود شرکت‌های زیرمجموعه این بنیاد به بورس برگزار شد.

در این نشست که از صبح امروز آغاز شده و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت، روند بورسی شدن شرکت‌های آستان قدس رضوی و درج نماد آنها در بازار سرمایه بررسی خواهد شد. 

نشست هم‌انديشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ايران به دنبال اجرای سياست‌ها و خط‌مشی‌های راهبردي بنياد بهره‌وري موقوفات آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.

۱۳۰ نفر از مدیران عامل، رؤسای هیئت مدیره و مدیران مالی شرکت‌ها و مؤسسات زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در این جلسه حضور دارند و درباره فرصت‌ها و ظرفیت‌های بازار سرمایه را برای ورود مجموعه‌های اقتصادی این نهاد، بحث و بررسی خواهند کرد.

ضرورت تسريع در انجام هماهنگی‌های لازم با شركت كارگزاری رضوی و سازمان بورس اوراق بهادار نیز دیگر دستور کار این نشست است.

همچنین برگزاری نشست تخصصی با هدف بررسی وضعیت مجموعه‌های اقتصادی آستان قدس رضوی نظیر شرکت‌های قند تربت حیدریه، نخریسی و نساجی خسروی خراسان یکی دیگر از برنامه‌های این جلسه به‌شمار می‌رود.

در بخش دوم نشست هم‌انديشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ايران نیز شرایط شرکت‌ها و مؤسسات اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی برای ورود به بازار سرمایه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست