اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۳
زمینه های همکاری دانشگاه دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مراکز علمی مالزی بررسی شد
زمینه‌های همکاری دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مراکز علمی مالزی در دیدار رایزن فرهنگی ایران در مالزی و مسئول دفتر نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات در خراسان با رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، حجت‌الاسلام دکتر باقری، مسئول دفتر نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خراسان به همراه دکتر اورعی، رایزن فرهنگی ایران در مالزی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی خیاط، رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار زمینه های همکاری با دفتر فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نمایندگی خراسان بررسی و قرار به نهایی شدن موارد مطرح در گفت‌وگو، در جلسه دیگری با حضور معاون پژوهشی دانشگاه رضوی، برای آغاز همکاری‌ها شد.

دکتر اورعی، رایزن فرهنگی ایران در مالزی نیز در گفت‌وگو با رییس دانشگاه از وجود زمینه‌های مختلف نظیراقتصاد اسلامی، جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی جهت همکاری دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مرکز علمی و مؤسسات قرآنی مالزی سخن گفت.

بر این اساس بنا شد جزئیات دقیق تری از اینگونه همکاری‌ها از سوی رایزن فرهنگی ایران در مالزی، در حوزه مباحث قرآنی، مسائل اجتماعی و جامعه شناسی، اقتصاد اسلامی، بانکداری اسلامی و بیمه ارائه شود تا پس از بررسی نحوه همکاری ها نیز اعلام شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست