اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۵
حمایت آستان قدس از هیئات و روضه‌های خانگی در دهه اول محرم
مدیر امور مجاوران معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت از مساعدت و حمایت آستان قدس از هیئات و روضه‌ خانگی در دهه اول محرم با هدف برپایی خیمه عزای سیدالشهدا(ع) خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، هادی غلامی، مدیر امور مجاوران معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت از مساعدت و حمایت آستان قدس ازهیئات و روضه‌ خانگی در دهه اول ماه محرم خبر داد و گفت: با هدف برپایی خیمه عزای سیدالشهدا(ع) از 150 هیئت و روضه خانگی حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به هزینه بالای اقلام غذایی و خوراکی، برپایی خیمه عزای سیدالشهدا(ع) برای هیئات، کانون‌ها و روضه‌های خانگی را بسیار سخت و هزینه‌آور دانست و گفت: این مدیریت وظیفه خود می‌داند که برای برپایی مراسم عزاداری ماه محرم از هیئات مذهبی حمایت کند.

مدیر امور مجاوران معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت افزود: در ایام دهه اول محرم با مشارکت معاونت خدمات زائران حرم مطهر رضوی روزانه بیش از دو هزار پرس غذای متبرک بین تشکل‌های مردمی مناطق حاشیه شهر مشهد از جمله هیئات، کانون‌ها و روضه‌های خانگی توزیع می‌شود.

وی اظهار کرد: همین روال تا پایان دهه اول ادامه دارد و پیش بینی می‌شود که بیش از 20 هزار  پرس غذا تا پایان این دهه در مناطق مختلف حاشیه شهر توزیع شود.

مدیر امور مجاوران بنیاد کرامت رضوی بیان کرد: توزیع اقلام غذایی و خوراکی همچون برنج، روغن، گوشت، شکر و شیره نبات میان بیش از 250 هیئت فعال در سطح شهر مشهد برای طبخ غذای مراسم عزاداری با مشارکت خیران از دیگر اقدامات حمایتی بنیاد کرامت رضوی از تشکل‌های مردمی ویژه دهه اول محرم سال جاری به‌شمار می‌رود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست