اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۵
محفل قرآنی شب عاشورا در حرم امام رضا(ع)
محفل قرآنی شب عاشورا در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود که در این مراسم قاریان برتر و بین‌المللی آستان قدس رضوی قرائت آیات دلنشین قرآن را برعهده دارند.

محمدرضا احمدی‌زاده، سرپرست دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی در گفت‌‌وگو با آستان نیوز به تشریح برنامه‌های قرآنی در حرم مطهر رضوی پرداخت و گفت: محفل قرآنی شب عاشورا در رواق امام خمینی(ره ) برگزار می‌شود که در این مراسم قاریان برتر و بین‌المللی آستان قدس رضوی قرائت آیات دلنشین قرآن را برعهده دارند.

سرپرست دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی با اشاره به برگزاری محفل قرآنی «ابناءالرضا(ع)» یادآور شد: این محفل قرآنی 17 مردادماه از ساعت 18:30 ویژه نوجوانان در دارالقرآن برگزار می‌شود که در این برنامه، نوجوانان در قالب اجرای نمایش، بازی، قصه و مسابقه با سیره امام حسین(ع) و نهضت ایشان آشنا می‌شوند.

وی همچنین به برگزاری محفل قرآنی «دختران رضوی» در عصر روز تاسوعا در حرم امام رضا(ع) اشاره و اظهار کرد: این محفل یک شنبه 16 مرداد از ساعت 18 با اجرای قرائت قرآن توسط قاریان نوجوان، گروه تواشیح سراج المنیر و بیان معارف سوره فجر و مرثیه‌سرایی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌ «با آل الله در محضر کلام الله» با تبیین تفسیر آیاتی که امام حسین(ع) در مسیر مکه تا کربلا بیان کردند، گفت: کارگاه‌های تدبر در زیارت عاشورا، سیره قرآنی امام حسین(ع)، شنبه 15 مرداد ساعت 18:15 در دارالقران الکریم آستان قدس رضوی با اجرای برنامه‌های قرائت تحقیق، رونمایی از آثار خوشنویسی با موضوع امام حسین (ع) و قیام عاشورا، سخنرانی و مرثیه‌سرایی برگزار خواهد شد.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست