اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۵
برگزاری سومین جشنواره محصولات روابط عمومی‌های آستان قدس رضوی
سومین جشنواره محصولات روابط عمومی‌های آستان قدس رضوی به همت مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش آستان نیوز، سومین جشنواره محصولات روابط عمومی‌های آستان قدس رضوی به همت مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.

امیر خالقی، مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی با اعلام جزئیات این جشنواره گفت: سومین جشنواره محصولات روابط عمومی‌های آستان قدس رضوی با هدف ارتقاء توانمندی‌های این مجموعه در رقابتی سالم با شرکت بیش از 70 موسسه و شرکت تابعه آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.

وی افزود: دوره اول و دوم این جشنواره با هدف افزایش کمیت و تعداد محصولات برگزار شد اما در این دوره با توجه به تجربه‌های گذشته کمیت و کیفیت از اهمیت بسزایی برخوردار است و خوشبختانه محصولات در این دوره نیز به رشد نسبی رسیده است.

خالقی گفت: آثار و محصولات روابط عمومی‌های آستان قدس رضوی شامل چاپ و انتشارات، وب، طراحی و گرافیک و... می‌شود که این جشنواره، با حمایت مدیران در سطح کلان، در سال‌های آینده نیز برگزار خواهد شد.

وی حضور و بازدید مدیران عالی آستان قدس رضوی از محصولات روابط عمومی‌های مؤسسات و شرکت‌های تابعه را از مهم‌ترین اقدامات این جشنواره عنوان کرد و گفت: از هفته آینده داوری آثار برگزار می‌شود و در ایام ماه ربیع الاول طی آیینی با حضور مدیران عالی آستان قدس رضوی از برگزیدگان تقدیر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست