اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۱
ثبت نام بیش از 8 هزار نفر در کلاس‌های مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی
مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی از ثبت نام بیش از هشت هزار نفر در 30 رشته ورزشی در قالب 250 کلاس‌ آموزشی در تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، علیرضا تاج فیروز، مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی از ثبت نام بیش از هشت هزار نفر در 30 رشته ورزشی در قالب 250 کلاس‌ آموزشی در تابستان سال جاری خبر داد.

وی  با اشاره به اینکه مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی هر ساله در ایام تابستان میزبان متقاضیان ثبت نام در طرح اوقات فراغت تابستانه در قالب  کلاس‌های آموزشی است، اظهارکرد: هدف اصلی مؤسسه از برگزاری سالیانه کلاس‌های آموزشی در 30 رشته ورزشی، غنی سازی اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان و افزایش شادابی و نشاط عموم مردم توأم با معنویت است.

تاج فیروز با بیان اینکه مهلت ثبت نام در طرح اوقات فراغت تابستانه مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت هر ساله از خرداد ماه آغاز و تا مرداد ماه ادامه دارد، گفت: در حال حاضر مهلت ثبت نام برای ترم شهریور ماه آغاز شده است و از همین رو متقاضیان می‌توانند به صورت حضوری با مراجعه به واحد ثبت نام و غیر حضوری با مراجعه به سایت sport.razavi.ir در کلاس آموزشی دلخواه خود برای شهریور ماه نام نویسی کنند.

وی با اعلام اینکه از خرداد ماه لغایت اوایل مرداد ماه سال جاری، بیش از 8000 نفر متقاضی در کلاس‌های آموزشی این مجموعه ثبت نام کرده‌اند که در مقایسه با سال گذشته با رشد 100 درصدی مواجه هستیم، افزود: طی دو ماهه گذشته بیشتر متقاضیان در کلاس‌ آموزشی رشته‌های ورزشی فوتبال، شنا، والیبال، بسکتبال و کشتی نام نویسی کرده‌اند.

مدیرعامل مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی تأکید کرد: دو و میدانی، اسکیت و بازی ورزش و کودک به عنوان رشته‌های ورزشی جدید به لیست کلاس‌های آموزشی تابستانه سال جاری اضافه شده است که متقاضیان می‌توانند برای ترم شهریور ماه در این رشته ها ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: واحد ثبت نام مؤسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی از 7:30 صبح تا 14 و 16 تا 20 پذیرای متقاضیان برای نام نویسی در بیش از 30 رشته‌ ورزشی است و داوطلبان پس از ثبت نام در یکی از رشته‌های ورزشی می‌توانند طی بازه زمانی 7:30 صبح تا 16 عصر برای شرکت در کلاس‌ها در محل‌های از پیش تعیین شده حضور پیدا کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست