اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۱
حسینیه مجازی حرم امام رضا(ع)
به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، محافل عزاداری ماه محرم در حرم امام رضا(ع) هر شب به صورت زنده از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مجازی پخش می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، محافل عزاداری ماه محرم در حرم امام رضا(ع) هر شب به صورت زنده از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مجازی پخش می‌شود.

پخش زنده مراسم عزاداری حرم مطهر رضوی در شب‌های ماه محرم، از ساعت 21 با پوشش مراسم عزاداری رواق امام خمینی(ره) آغاز می‌شود و عموم علاقه‌مندان را میهمان مجازی این محفل خواهد کرد.

همچنین مخاطبان این برنامه زنده، با بخش‌هایی از دیگر محافل عزاداری، از جمله ویژه برنامه «حسینیه حرم»، که با حضور هیئات مردمی استان‌های مختلف، در صحن قدس برپا می‌شود، همراه خواهند شد.

علاقه‌مندان به حضور مجازی در این محافل عزاداری می‌توانند پخش زنده این مراسم را از صفحه رسمی آستان قدس رضوی به نشانی aqr_ir در روبیکا، سروش، گپ و آپارات دنبال کنند.

همچنین صفحه اینستاگرامی shamstv_ir@، سایت هیئت آنلاین به نشانی heyatonline.ir/heyat/8، تلویزیون اینترنتی تیوا به نشانی Mahfel.tva.tv و سایت تکیه به نشانی tekye.net/live/3415، دیگر بسترهای پخش زنده مراسم عزاداری حرم مطهر رضوی در ماه محرم است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست