اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۱۰
خبر خوش بنیاد فرهنگی رضوی برای دانش‌آموزان مستعد/ امکان تحصیل رایگان در مدارس امام رضا(ع)
بنیاد فرهنگی رضوی به منظور آماده سازی بستر مناسب برای تحصیل دانش آموزان مستعد، از دانش آموزان مستعد دوره دوم متوسطه مدارس شهر مشهد به صورت کاملاً رایگان ثبت نام می‌کند.

به گزارش آستان نیوز، در راستای اجرای سیاست‌های حمایتی بنیاد فرهنگی رضوی از دانش‌آموزان مستعد، در مصوبه‌ای مقرر شد دبیرستان‌‌های دوره دوم متوسطه امام رضا(ع) از دانش‌آموزانی که در آزمون ورودی پایه دهم مراکز استعدادهای درخشان مشهد شامل شهید هاشمی‌نژاد و فرزانگان پذیرفته شده‌اند، برای سال تحصیلی جدید به صورت رایگان ثبت نام شود. 

بر این اساس، 49 دانش‌آموز پایه نهمی پذیرفته شده در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان(سمپاد) امکان نام‌نویسی رایگان در پایه دهم مدارس امام رضا(ع) را دارند.

همچنین دانش‌آموزان نخبه‌ای که در سایر مدارس و مراکز آموزشی تحصیل می‌کنند، با معرفی مدیران مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت احراز صلاحیت به طور ویژه در مدارس امام رضا(ع) مورد حمایت قرار می‌گیرند. 

متقاضیان استفاده از این امتیار می‌توانند با معاونت آموزش بنیاد فرهنگی رضوی به شماره 37639352 تماس گرفته و یا به نشانی مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، یاسمن 5 مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست