۱۴۰۱-۰۵-۱۰
حسینیه حرم؛ محفل عزاداری هیئت‌های عزاداری سراسر کشور
در ماه‌های محرم و صفر امسال، صحن قدس حرم مطهر رضوی هر شب با برپایی محفل «حسینیه حرم» میزبان هیئات‌ عزاداری مردمی از نقاط مختلف کشور شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین شریعتی نژاد، معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز گفت: در ماه‌های محرم و صفر امسال، صحن قدس حرم مطهر رضوی هر شب با  برپایی محفل «حسینیه حرم» میزبان هیئات‌ عزاداری مردمی از نقاط مختلف کشور شده

وی درباره جزئیات این محفل عزاداری اظهار کرد: بسیاری از هیئات مذهبی شاخص مشهد مقدس و دیگر استان های کشور، همواره علاقه‌مند بوده‌اند که بتوانند در ماه‌های محرم و صفر، محافل عزاداری خود را در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار کنند و از این بارگاه ملکوتی، به ساحت اهل بیت(ع) عرض ادب و ارادت داشته باشند.

حسینیه حرم؛ محفل عزاداری هیئت‌های مردمی


حجت‌الاسلام والمسلمین شریعتی‌نژاد افزود: بر همین اساس، برپایی محفل «حسینیه حرم» در صحن قدس حرم مطهر رضوی برنامه‌ریزی شده است که هر شب از ساعت 22 تا 24 میزبان هیئات مذهبی شاخص خواهد بود و ما در حرم مطهر میزبان این عزیزان هستیم.

وی ادامه داد: در دو شب ابتدایی ماه محرم، محفل «حسینیه حرم» با حضور هیئات مذهبی مشهد مقدس برپا شد و در شب‌های آینده نیز میزبان هیئاتی از سایر استان‌ها از جمله، یزد، لرستان، خوزستان و گلستان خواهیم بود که در صحن قدس حضور می‌یابند و عزاداری‌های ویژه خود را برگزار خواهند کرد.

حسینیه حرم؛ محفل عزاداری هیئت‌های مردمی


معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: محفل عزاداری حسینیه حرم، تا پایان ماه صفر در صحن قدس حرم مطهر رضوی برپا خواهد بود و عموم زائران و مجاوران می‌توانند با حضور در این محفل، میهمان هیئات مذهبی نقاط مختلف کشور باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست