اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۵-۰۴
افتتاح پانزدهمین مرکز توزیع شرکت یاراطب ثامن در کرمانشاه
مرکز جدید توزیع داروی شرکت یاراطب ثامن در کرمانشاه با حضور معاون غذا و داروی این استان افتتاح شد.

به گزارش آستان نیوز، مرکز جدید توزیع داروی شرکت یاراطب ثامن در کرمانشاه با حضور معاون غذا و داروی این استان افتتاح شد.

در این مراسم دکتر سید مهدی هاشمی‌نژاد، مدیرعامل شرکت یاراطب ثامن گفت: امیدوار هستم این مرکز جدید تأسیس شده همچون سایر مراکز، با تلاش همکاران شرکت یاراطب و همراهی معاونت غذا و داروی استان، عملکرد مطلوب و ارزنده‌ای را در ارائه خدمت به مردم استان کرمانشاه داشته باشد.

وی ادامه داد: این مرکز در مساحت بیش از ۴ هزار متر مربع ایجاد شده است و امکان پوشش‌دهی حداقل ۲ استان کرمانشاه و همدان را دارد.

هاشمی‌نژاد با تأکید بر این‌که خوشنامی و مشتری‌مداری، از جمله ویژگی‌های شاخص این شرکت به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: یاراطب ثامن همواره تلاش کرده است تا بیشترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه کند و رضایت حداکثری‌ را به دست آورد.

وی ادامه داد: با افتتاح این مجموعه، تعداد مراکز توزیع داروی شرکت یاراطب ثامن به 15 مجموعه رسید.

دکتر مهدی مجرب، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز با ابراز خرسندی از انتصاب این مجموعه به آستان قدس رضوی، از تلاش این شرکت برای راه‌اندازی شعبه جدید در این استان تقدیر و پس از افتتاح رسمی شعبه، از بخش‌های مختلف مرکز و انبارهای دارویی آن بازدید کرد.

گفتنی است، مرکز جدید توزیع شرکت یاراطب ثامن در دو قسمت تفکیک شده اداری و انبار، در شهرک صنعتی فرامان با رویکرد خدمت‌رسانی و توزیع دارو و تجهیزات پزشکی به مشتریان ایجاد و همچنین به امکانات مورد نیاز و مورد تأیید معاونت غذا و داروی این استان مجهز شده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست