اشتراک گذاری

مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی اعلام کرد:
۱۴۰۱-۰۴-۳۰
ارائه 90 میلیون خدمت توسط کانون‌های خدمت رضوی در سراسر کشور
مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی گفت: کانون‌های خدمت رضوی از ابتدای تأسیس تاکنون بیش از 90 میلیون خدمت در سراسر کشور به مردم ارائه کرده‌اند.

به گزارش آستان نیوز، محمدحسین استادآقا، مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره خدمت رضوی که همزمان با سالروز ولادت امام موسی الکاظم(ع) در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: این کانون‌ها که با مشارکت خادمان، خادمیاران و خیران سراسر کشور در حال فعالیت هستند، منشأ خیرات و برکات بسیاری بوده و توانسته‌ایم در حد مقدورات، گره‌ای از مشکلات محرومان و نیازمندان باز کنیم.

استاد آقا افزود: کانون‌های خدمت رضوی از ابتدای تأسیس تاکنون بیش از 90 میلیون خدمت در سراسر کشور به مردم ارائه کرده‌اند که آمار قابل توجهی است.

وی ادامه داد: این خدمات در قالب‌های متنوعی از جمله اشتغال، آموزش، درمان، جوانان، خانواده و سایر خدمات مورد نیازمندان جامعه است که همه آن‌ها با مشارکت مردم نیکوکار و دلداده امام هشتم(ع)، و با هدف توسعه خدمت به نام مبارک حضرت رضا(ع) صورت گرفته است.

استاد آقا با اشاره به سیاست های ابلاغی آستان قدس رضوی در حوزه فعالیت کانون‌های خدمت رضوی اظهار داشت: مجموعه کانون های خدمت رضوی و شبکه های خادمیاری سراسر کشور، بر اساس سه مفهوم «خادم، خدمت و مخدوم» شکل گرفته است و سه هدف و رویکرد «خدمت به امام رضا(ع)»، «خدمت در مناطق محل سکونت خادمیاران» و «توسعه خدمت به همه اقشار جامعه بدون هیچ محدودیت» دیده شده است.

وی تصریح کرد: در بنیاد کرامت رضوی، هیچ دسته بندی برای ارائه خدمت نداریم و با همین نگاه، به همه اقوام، پیروان مذاهب، ادیان و همه آنهایی که نیازمند لطف و محبت امام هشتم(ع) هستند، خدمت رسانی می کنیم.

شایان ذکر است، اختتامیه این جشنواره، با تقدیر از کانون‌های برتر خدمت رضوی همراه بود و علاوه بر آن، در قالب یک نمایشگاه، بخشی از دستاوردهای این کانون‌ها ارائه شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست