اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۴-۱۶
پشتیبانی شهاب یار از ناوگان اتوبوسرانی کشور
شرکت شهاب یار برای توسعه خدمت‌رسانی خود در حوزه حمل و نقل، ارائه خدمات خود به سازمان‌های اتوبوسرانی شهرداری‌های نقاط مختلف کشور را تقویت کرده است.

به گزارش آستان نیوز، شرکت شهاب یار به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی، در گذشته رویکرد تک‌محصولی داشت و 99 درصد تولیدات آن، اتوبوس‌های درون‌شهری بود اما در حال حاضر راه‌های جدیدی را برای توسعه عرصه فعالیت و ارائه خدمت در پیش گرفته است.

ارائه خدمت به سازمان‌های اتوبوسرانی کشور

داوود عابدی، مدیرعامل شرکت شهاب‌یار در این باره گفت: این شرکت برای توسعه حوزه‌های فعالیت و حضور قوی در بازار، دامنه فعالیت خود را تنها منحصر به محصولات شهاب خودرو نکرده و خدمات پس از فروش محصولات سایر شرکت‌ها را هم پوشش می‌دهد.

وی افزود: شرکت شهاب یار ارتباط خوبی با سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور به ویژه سازمان اتوبوس‌رانی تهران دارد و در ارائه خدمات فنی و تامین قطعات این سازمان‌ها نقش بسزایی داشته است. 

اختصاص 75 میلیارد ریاد اعتبار برای ساخت قطعات ناوگان اتوبوسرانی

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش عمده حمل و نقل عمومی بر عهده سازمان اتوبوسرانی بوده و سیاست‌های آستان قدس رضوی بر اساس حمایت از قشر ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه است، شرکت شهاب‌یار به عنوان عضوی از مجموعه آستان قدس توانسته است با وجود تحریم‌های بین‌المللی و شرایط دشوار اقتصادی، خدمات فنی و تامین قطعات را ارائه که در این راستا توانسته به فعال بودن اتوبوس‌ها در ناوگان حمل مسافر و استفاده مردم از آن‌ها کمک شایانی کند.

عابدی ادامه داد: در برنامه مصوب سال 1401 مبلغ 75 میلیارد ریال بودجه برای ساخت قطعات در داخل کشور اختصاص داده شده است.

ارائه خدمات پس از فروش سایر شرکت‌ها

عابدی به دیگر برنامه این شرکت در سال جاری هم اشاره کرد و افزود:  توسعه همکاری با مجموعه‌های دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات از جمله برنامه‌های این مجموعه در سال جاری است و درصدد هستیم نمایندگی دیگر شرکت‌های صنعت خودرو و خدمات پس از فروش آن‌ها را نیز پشتیبانی کنیم.

مدیر عامل شرکت شهاب‌یار ادامه داد: شرکت پارسیان دیزل از جمله این شرکت‌ها است که ارائه خدمات پس از فروش آن بر عهده شرکت است، همچنین با شرکت‌های دیگری نیز در حال مذاکره هستیم تا با دریافت نمایندگی آن‌ها، فعالیت خود را در شهرهای مختلف گسترش دهیم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست