اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۴-۰۱
برنامه‌های حرم رضوی در روز زیارتی امام رضا(ع)
همزمان با بیست و سوم ذی‌القعده، وی‍ژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد؛ معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی اظهار کرد: مراسم ویژه روز زیارتی مخصوص امام رضا(ع) در روزهای چهار‌شنبه و پنج‎شنبه 22 و 23 ذی‌القعده در صحن‌ پیامبر اعظم(ص) و رواق امام خمینی(ره) برپا می‌شود.

وی ادامه داد: مراسم شب 23 ذی القعده، ساعت 18 در صحن پیامبر اعظم(ص) حرم امام رضا(ع) آغاز و تا ساعت 22 ادامه خواهد داشت. در این مراسم حجج الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان و سیدمهدی حائری‌زاده به سخنرانی و علی مالکی‌نژاد به قرائت زیارت جامعه کبیره می‌پردازند. 

حجت‌الاسلام شریعتی‌نژاد افزود: مراسم ظهر روز 23 ذی‌القعده نیز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسینی قمی و قرائت زیارت جامعه کبیره و مداحی حجت الاسلام و المسلمین مرتضی حمیدی همراه خواهد بود. 

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی عنوان کرد: مراسم غروب 23 ذی القعده ساعت 18 با مداحی حاج سعید حدادیان در صحن پیامبر اعظم(ص) و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حامد کاشانی برگزار می‌شود و بعد از نماز مغرب و عشاء، حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان علاوه بر سخنرانی، دعای کمیل را قرائت خواهد کرد. 

وی بیان کرد: در دیگر صحن‌ها و رواق‌های حرم امام رضا(ع) نیز به مناسب روز زیارتی امام رضا(ع) برنامه سخنرانی و روضه‌خوانی دایر است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست