اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۳-۲۹
پنجمین نشست ارتباطات آستان قدس رضوی در عرصه بین‌الملل برگزار شد
پنجمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی علمی و فرهنگی ارتباطات آستان قدس رضوی در عرصه بین‌الملل با حضور اساتید دانشگاه از کشور پاکستان برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، پنجمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی علمی و فرهنگی ارتباطات آستان قدس رضوی در عرصه بین‌الملل با حضور اساتید دانشگاه از کشور پاکستان برگزار شد. 

این نشست با حضور 26 نفر از اساتید دانشگاه و فعالان رسانه‌ای کشور پاکستان در تالار شیخ طوسی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی با هدف معرفی زمینه‌های همکاری و فعالیت آستان قدس رضوی در حوزه بین‌الملل آستان قدس رضوی برگزار شد.

حسن غلامپور، کارشناس مسئول ارتباطات بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در ابتدای این نشست ضمن خوش آمدگویی و خرسندی از حضور  این اساتید در حرم مطهر، به ابعاد و زمینه‌های مختلف همکاری‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و رسانه‌ای مؤسسات و گروه‌های نخبگانی با حرم مطهر و همچنین ارائه خدمات فرهنگی به کاروان‌های زیارتی با هدایتگری مؤسسات اشاره کرد.

در ادامه نیز دکتر زمانی از اساتید حوزه زندگی طیب به معرفی نشان طیب و ابعاد و راهبردهای نشر آن در فضای بین‌الملل پرداخت و گفت: نشان طیب به عنوان بالاترین استاندارد زندگی برگرفته از الگوهای قرآنی و اهل بیتی (ع) مطرح می‌شود.

در پایان این دیدار مقرر شد که این اساتید با حرم مطهر در فضای مجازی و طرح و برنامه‌های مشارکتی رسانه ای ارتباط داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست