اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۳-۲۲
استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در تانزانیا
مسلمانان کشور تانزانیا در روزهایی که شمیم رضوی در جای جای ایران و برخی کشورهای جهان پیچیده، میزبان کاروان زیر سایه خورشید بودند.

به گزارش آستان نیوز، مسلمانان کشور تانزانیا در روزهایی که شمیم رضوی در جای جای ایران و برخی کشورهای جهان پیچیده، میزبان کاروانزیر سایه خورشید بودند.

تانزانیا یکی از مقصدهای امسال کاروان‌های زیرسایه خورشید بود تا علاوه بر مردم ایران، دیگر مسلمانان جهان نیز توفیق داشته باشند پس از گذراندن دو سال سخت کرونایی، از خادمان حضرت میزبانی کنند و بر پرچم متبرک حرم مطهر ایشان بوسه بزنند.

در کاروان زیر سایه خورشید در کشور تانزانیا، جمعی از خادمان بارگاه مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) و محمدحسین استاد آقا، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی حضور داشتند که مورد استقبال جمع پرشوری از مردان و زنان مسلمان تانزانیا قرار گرفتند.

در این مراسم، بیرق متبرک بارگاه منور رضوی بین حاضران گردانده شد و عاشقان امام رضا(ع) در تانزانیا، همراه با مولودی خوانی ذاکران اهل بیت(ع)، ایام شادی و سرور ولادت آن امام را جشن گرفتند. 

کاروان زیر سایه خورشید همچنین با در دست داشتن پرچم متبرک رضوی در سفارت کشورمان در تانزانیا حضور یافت. در این برنامه که سفیر ایران و رایزن فرهنگی سفارت درآن حضور داشتند، پرچم مقدس رضوی بین حاضران گردانده شد و آنها نیز ارادت خود را به امام رئوف نشان دادند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست