اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۳-۲۲
عیادت خادمان حرم امام رضا(ع) از بیماران بستری در بیمارستان‌ها
جمعی از خادمان حرم امام رضا(ع) همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) از بیماران بستری در بیمارستان‌ها در قالب طرح «یا امام رئوف» عیادت کردند.

محمد توکلی، معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی در گفتگو با آستان نیوز به حضور جمعی از خادمان و خادمیاران رضوی در بیمارستان‌های سطح شهر مشهد و شهرهای استان در این ایام اشاره کرد و گفت: هر ساله در سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع) جمعی از خادمان حرم امام رضا(ع) در قالب ویژه برنامه‌ای با عنوان «یا امام رئوف» با حضور در بیمارستان‌ها ضمن تبریک و خداقوت به کادر درمان و عیادت از بیماران بستری در این بیمارستان‌ها از خانواده‌های این بیماران دلجویی می‌کنند. 

وی گفت: امسال نیز به رسم هر ساله خادمان حرم امام رضا(ع) با اجتماع در تربیت بدنی آستان قدس رضوی و اجرای برنامه و مولودی‌خوانی راهی بیمارستان‌ها از جمله امام رضا(ع)، قائم، بیمارستان رضوی، هاشمی‌نژاد و ... شدند.

توکلی ادامه داد: خادمان با اجرای مراسم مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی در فضای خارج بیمارستان‌ها و اهدای چهار هزار بسته متبرک شامل نبات، نمک و برنج متبرک، بسته‌های گل فوق ضریح حرم مطهر، عطر، جانماز، تسبیح و مهر، عطر و بوی صحن و سرای امام رضا (ع) را به مراکز درمانی منتقل کردند.

معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی اضافه کرد: این طرح در طول دهه کرامت و با همکاری مراکز درمانی استان با حضور خادمیاران رضوی اجرا شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست