۱۴۰۱-۰۳-۲۱
امضای لوح همه خادم الرضاییم(ع) با حضور نمایندگان اعتاب مقدس
به پیشنهاد آستان قدس رضوی و با حضور تولیت‌های اعتاب مقدسه در شب میلاد امام رضا(ع) لوح همه خادم الرضاییم(ع) امضاء و رسانه‌ای شد.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با شب میلاد حضرت رضا(ع)، نماد همه خادم الرضاییم(ع) که در سالیان اخیر شعار محوری آستان قدس رضوی انتخاب و منتشر شده است، مورد امضای نمایندگان اعتاب مقدس قرار گرفت.

در دهه کرامت امسال نیز شعار و نماد همه خادم الرضاییم(ع) دوباره بین مراکز و مؤسسات فرهنگی مورد استقبال قرار گرفت و به پیشنهاد آستان قدس رضوی با حضور تولیت‌های اعتاب مقدسه در شب میلاد امام رضا(ع) لوح همه خادم الرضاییم(ع) امضاء و رسانه‌ای شد.

امشب لوح همه خادم الرضاییم(ع) با حضور زائران و مجاوران و به میزبانی آستان قدس رضوی، توسط دکتر مالک رحمتی، قائم مقام آستان قدس رضوی، مصطفی فیضی، مدیر عالی حرم، دکتر حسن الشمری، ریاست دیوان وقف شیعی، دکتر سلیم الجصانی، دانشیار زبان و ادبیات عربی دانشگاه کوفه، سيد محمد مجيد موسوی، توليت مسجد كوفه، مصطفی ضیاء الدین، تولیت آستان مقدس حضرت عباس(ع) و قائم مقام عتبه حسینی(ع) و برخی از تولیت‌های مزارات و اعتاب مقدس در رواق امام خمینی(ره) امضا شد.

پس از امضای لوح همه خادم الرضاییم(ع) نماینده اعتاب به نشانه هم عهدی و همدلی دست به دست هم داده و همنوا با مردم شعار لبیک یاحسین(ع)، لبیک یا رضا(ع)، لبیک یا عباس(س)، لبیک یاعلی(ع) و ... سر دادند.

در پایان این بخش از برنامه شب میلاد حضرت رضا(ع)، حیدر حسن الشمری، ریاست دیوان وقف شیعی در سخنانی کوتاه اجتماع نمایندگان اعتاب در حرم مطهر رضوی و امضای لوح «همه خادم الرضاییم(ع)» را تجدید عهد و پیمان با اهل بیت(ع) معرفی و عنوان کرد: اجتماع خدام ائمه هدی(ع) در این شب عزیز یک پیام برای جهانیان دارد و آن هم این است که ما همگی در کنار یکدیگر خادم و مدافع همه اهل بیت(ع) و رسول گرامی اسلام(ص) و راه ایشان هستیم.

وی تأکید کرد: این پیام مشترک همه اعتاب است: ما اجازه نخواهیم داد دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل خبیث ذره‌ای به مقدسات توهین کنند.

حیدر حسن الشمری ادامه داد: در این میلاد فرخنده همه شهدای عزیز که به فرمان مرجع شیعیان آیت الله سیستانی برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) لبیک گفتند به ویژه شهید مجاهد سردار سلیمانی و برادرش ابومهدی المهندس را یاد می‌کنم.

وی بیان کرد: ما از سرزمین مقدس مزار اهل بیت(ع) خدمت شما رسیدیم تا در این مناسبت فرخنده و زیر این سقف با برکت، تبریک عرض کنیم و عهد ببندیم که در این مسیر مقدس خواهیم ماند تا به شرط توفیق به مولا امام زمان(عج) خدمت کنیم.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست