با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛
۱۴۰۱-۰۳-۱۷
پروژه‌های بنیاد کرامت رضوی در ۵ استان کشور افتتاح می‌شود
همزمان با دهه کرامت، مراسم بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 10 پروژه بنیاد کرامت رضوی با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار می شود.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با دهه کرامت، مراسم بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 10 پروژه بنیاد کرامت رضوی با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار می شود.

این مراسم از ساعت 10 صبح سه شنبه 17 خردادماه در زائرسرای رضوی آغاز خواهد شد و علاوه بر پروژه‌هایی در خراسان رضوی، شامل پروژه‌هایی در چهار استان سیستان و بلوچستان، ایلام، گلستان و هرمزگان نیز خواهد بود که به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

آغاز عملیات اجرایی فاز ۳ زائرسرای رضوی، پروژه مهم بنیاد کرامت رضوی در شهر مشهد خواهد بود که عملیات اجرایی آن با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی آغاز می شود. 

همچنین در ارتباط تصویری با استان ها، پروژه‌های عمرانی و خدماتی بنیاد کرامت رضوی در رامیان استان گلستان، زابل و کنارک استان سیستان و بلوچستان و همچنین رودان هرمزگان افتتاح خواهد شد و در کنار آن، عملیات اجرایی احداث مجتمع زیارتی در منطقه مرزی استان ایلام آغاز می شود.

شروع فعالیت سامانه خدمت «کرامت» با هدف تسهیل ارائه خدمت به محرومان و توزیع عادلانه خدمت‌رسانی به اقشار کم‌بضاعت، دیگر پروژه بنیاد کرامت رضوی است که با حضور تولیت آستان قدس رضوی رونمایی خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست