اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۳-۱۷
اجرای 11 پروژه افکارسنجی از فعالیت‌های آستان قدس رضوی
همزمان با ایام دهه کرامت، فعالیت‌های آستان قدس رضوی در قالب 11 پروژه افکارسنجی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش آستان نیوز، اداره ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی در دهه کرامت امسال، 11 فعالیت پژوهشی خود را به شیوه حضوری، تلفنی و آنلاین با استفاده از سامانه افکارسنجی انجام می‌دهد. 

سنجش میزان آشنایی زائران با شعارهای دهه کرامت، سنجش میزان رضایت زائران از جشن «شکوه رضوان» در ایام دهه کرامت، بررسی عملکرد آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت، ارزیابی فضاآرایی حرم مطهر در این ایام، سنجش عملکرد چایخانه‌ها و ایستگاه‌های صلواتی ارائه دهنده خدمت، سنجش میزان رضایت بانوان از مراسم روز دختر از موضوعات افکارسنجی این مجموعه در ایام دهه کرامت است.

از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به اجرای پروژه‌های افکارسنجی با عنوان ارزیابی میزهای ارائه دهنده خدمت در فرودگاه و راه آهن، شناسایی مهمترین انتظارات زائران از آستان قدس رضوی، بررسی عملکرد آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت در شهر مشهد از دیدگاه شهروندان، برگزاری نشست آسیب‌شناسی مراسم‌های زائران غیرایرانی حرم مطهر و مشاهده‌گری چایخانه‌ها و ایستگاه‌های صلواتی ارائه دهنده خدمت اشاره کرد.

در اجرای این پروژه‌ها 250 خادمیار، چهار تحلیل‌گر و چهار پرسشگر همکاری خواهند داشت و نتایج افکارسنجی‌ها پس از تحلیل و بررسی بلافاصله در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت.
گفتنی است، سالانه بیش از 100 پروژه افکارسنجی در موضوعات مختلف توسط خادمیاران در بارگاه منور رضوی انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست