اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۳-۱۶
۵ هزار زیارت اولی از سراسر کشور، مهمان حضرت رضا(ع) در دهه کرامت
به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، اعزام زائران زیارت اولی محروم از اقصی نقاط کشور به مشهدالرضا(ع) آغاز شده و تا سالروز ولادت امام هشتم(ع)، بنیاد کرامت رضوی میزبان پنج هزار نفر از این زائران خواهد بود.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت، یکبار دیگر اعزام کاروان‌های زائران محروم از سراسر کشور از سر گرفته شده است؛ زائرانی که گاه به دلیل بعد مسافت تاکنون امکان تشرف به مشهدالرضا(ع) را نداشته‌اند و گاه به دلیل نداشتن توان مالی، از زیارت بارگاه مطهر رضوی محروم مانده‌اند اما حالا با اجرای طرح زیارتی بنیاد کرامت رضوی و با مشارکت نیکوکاران، طعم زیارت را می‌چشند. 

جعفر رئیسیان‌زاده، معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در خصوص اجرای این طرح معنوی گفت: دهه کرامت فرصت مغتنمی است که مجدداً مشتاقان زیارت امام هشتم(ع) توفیق پیدا کردند از استان‌های مختلف کشورمان و در قالب کاروان‎های زیارتی سه روزه به مشهدالرضا(ع) مشرف شوند. 

وی افزود: از ابتدای دهه کرامت، اعزام روزانه کاروان‎‌ها به مشهد مقدس آغاز شده و تا روز شنبه ۲۱ خردادماه همزمان با ولادت امام رضا(ع) میزبان پنج هزار نفر از این زائران خواهیم بود.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی افزود: تاکنون کاروان‌هایی از استان‌های خراسان جنوبی، گلستان، سمنان و بوشهر به مشهدالرضا(ع) مشرف شده‌اند و زائران زیارت اولی برخی دیگر استان‌ها نیز طی روزهای آینده به مشهد مقدس مشرف خواهند شد.

رئیسیان‌زاده ادامه داد: زائران با رسیدن به شهر مشهد، در زائرشهر رضوی اسکان داده می‌شوند و در مدت سه روز اقامت، با 9 وعده غذایی پذیرایی می‌شوند و امکان حمل و نقل درون شهری نیز برای مهمانان حضرت رضا(ع) مهیا شده است تا به بهترین شکل مهمانان امام هشتم تکریم شوند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست