اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۲-۲۴
دیدار نماینده آستان قدس رضوی با تولیت‌های آستان‌های مقدس عراق
معاون امور بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با تولیت‌های آستان‌های مقدس کشور عراق دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد ذوالفقاری، معاون امور بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی به عنوان نماینده آستان قدس رضوی در همایش «ارتباطات بین‌المللی»،  با تولیت‌های حرم امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و حرمین عسکریین(ع) دیدار و گفتگو کرد.

توسعه ارتباطات با حرم امام حسین(ع) و سایر آستان‌های مقدس، تبادل تجربیات در خدمت‌رسانی هر چه بهتر به زائران، تقدیر و تجلیل از خدمت‌رسانی آستان‌های مقدس عراق به زائران ایرانی در اربعین حسینی، اهدا هدایای متبرک، توسعه تعاملات و همکاریهای مشترک بین آستان‌های مقدس و... برخی از موضوعات مطرح شده در این دیدارها بود.

همچنین در ادامه این جلسات حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد ذوالفقاری آمادگی خود را اعلام کرد در سفرهای بعدی میزبان تولیت‌های مقدس عراق در شهر مقدس مشهد و آستان قدس رضوی باشد.

همایش «ارتباطات بین‌المللی» روز شنبه 24 اردیبهشت‌ماه با حضور عتبات ایرانی، عراقی و سوری در کشور عراق برگزار می‌شود و نمایندگانی از آستان‌های مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، حرم حضرت معصومه(س)، حرم حضرت احمد بن موسی الکاظم(شاهچراغ)، مسجد مقدس جمکران و سازمان اوقاف و امور خیریه در این همایش حضور دارند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما