اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۲-۲۱
8888 بلیت فیلم سینمایی موقعیت مهدی؛ هدیه آستان قدس به مردم مشهد
به همت آستان قدس رضوی، 8888 بلیت فیلم سینمایی موقعیت مهدی برای اکران در پردیس سینمایی هویزه خریداری شده و در قالب یک رویداد فرهنگی و هنری بین عموم مردم با اولویت دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، به همت آستان قدس رضوی، 8888 بلیط فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» برای اکران در پردیس سینمایی هویزه خریداری شده و در قالب یک رویداد فرهنگی و هنری بین عموم مردم با اولویت دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع می‌شود.

در همین راستا آستان قدس رضوی نیز با اجرای این رویداد فرهنگی ـ هنری بستری را فراهم کرده است تا هزاران نفر از سینمادوستان، به ویژه دانش‌آموزان مناطق محروم به تماشای این فیلم حوزه دفاع مقدس بنشینند.

امیرمهدی حکیمی، مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در این باره گفت: 8 هزار و 888 بلیط اکران فیلم سینمایی موقعیت مهدی در سینما هویزه مشهد، توسط آستان قدس رضوی خریداری شده و در قالب اجرای یک برنامه فرهنگی- هنری در مشهد توزیع می‌شود. 

حکیمی در خصوص جزئیات اجرای این برنامه اظهار کرد: این تعداد بلیط فیلم «موقعیت مهدی» به دستور تولیت آستان قدس رضوی خریداری شده است تا بین اقشار مختلف مردم هنردوست این شهر مقدس به ویژه دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع شود. 

وی بیان کرد: در این راستا، پنج هزار بلیط این فیلم به مدارس حاشیه شهر مشهد اختصاص یافته که توزیع آن‌ها با همکاری اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از هفته گذشته آغاز شده است و دانش‌آموزان تا پایان هفته جاری به تدریج در نوبت صبح به تماشای این فیلم در سینما هویزه می‌نشینند. 

حکیمی افزود: سایر بلیط‌های خریداری شده فیلم موقعیت مهدی نیز بین اقشار مردم از جمله خانواده‌های معزز شهدا، تشکل‌های مردمی و اهالی هنر و رسانه توزیع خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما