اشتراک گذاری

۱۴۰۱-۰۲-۰۲
تداوم توزیع بسته‌های معیشتی ویژه ماه رمضان در طرح امام رئوف
با هدف حمایت از محرومان در ماه رمضان، بنیاد کرامت رضوی توزیع 25 هزار بسته معیشتی بین محرومان ساکن در حاشیه مشهد را با نام طرح امام رئوف آغاز کرده است.

به گزارش آستان نیوز، با هدف حمایت از محرومان در ماه رمضان، بنیاد کرامت رضوی توزیع 25 هزار بسته معیشتی بین محرومان ساکن در حاشیه مشهد را با نام طرح امام رئوف آغاز کرده است.

در قالب طرح امام رئوف، بنیاد کرامت رضوی با مشارکت 150 مسجد و 100 تشکل مردمی فعال در مناطق حاشیه شهر مشهد، این بسته ها را بین خانواده های کم برخودار شناسایی شده توزیع خواهد کرد. 

این طرح که از نیمه ماه مبارک رمضان اجرایی شده، در شب های لیالی قدر نیز ادامه خواهد داشت و بسته های معیشتی را با حفظ کرامت،  به دست خانواد های نیازمند خواهند رساند.

شایان ذکر است، هر یک از این بسته‌ها شامل 9 قلم مواد غذایی اساسی از جمله برنج، روغن، چای، پنیر، خرما، جو پرک و ماسک به ارزش 270 هزار تومان است و تشکل های مردمی حاشیه شهر می توانند با پرداخت سهم مشارکت معادل 100 هزار تومان، حواله بسته‌های منطقه خود را دریافت و در تاریخی که مشخص می‌شود، برای تحویل گرفتن بسته‌ها و توزیع آن بین محرومان شناسایی شده مراجعه می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما