۱۴۰۰-۱۰-۲۵
آغاز ثبت‌نام دومین رویداد ملی شکوه مادری
در آستانه ایام ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر، به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی ثبت‌نام دومین رویداد ملی شکوه مادری آغاز شده و تا ۲۷ دی ماه ادامه دارد.

فاطمه دژبرد، رئیس مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی ضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز توضیحاتی درباره دومین مرحله این رویداد ارائه و اظهار کرد: مرکز امور بانوان و خانواده با همکاری کانون‌های بانوان و خانواده در استان‌ها و با هدف تکریم مقام والای مادر، ترویج موضوع فرزندآوری و معرفی مادران الگو، برای دومین سال رویداد ملی شکوه مادری را در ایام میلاد حضرت زهرا (س) برگزار خواهد کرد.

دژبرد افزود: طرح شکوه مادری که به منظور تجلیل و معرفی مادران جوان زیر 40 سال فعال اجتماعی و دارای بیش از 3 فرزند است، در سال نخست با تجلیل از 18 برگزیده کشوری و تجلیل از آن‌ها در حرم مطهر رضوی برگزار شد و اکنون دومین دوره خود را پیش رو دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز برای دومین سال متوالی، از مادران عزیز در سراسر کشور برای ثبت‌نام و مشارکت در این پویش فرهنگی و اجتماعی دعوت می‌کنیم.

وی هدف از طراحی و اجرای این رویداد ملی را شناسایی و تجلیل از مادرانی عنوان کرد که در کنار مشغولیت‌های اجتماعی، خانوادگی، تحصیلی و شغلی با فائق آمدن بر موانع اقتصادی و اجتماعی، مادری را به عنوان جهاد امروز خود برگزیده‌اند و در جلوگیری از بحران کاهش و پیری جمعیت کشور نقش‌آفرینی می‌کنند.

متقاضیان به شرکت در این رویداد اجتماعی می‌‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام شدگان طرح ملی شکوه مادری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به کانال شکوه مادری در پیام‌رسان ایتا به نشانی @razavishokohemadari مراجعه کنند.

ثبت نام در طرح شکوه مادری با کلیک بر روی لینک زیر:

https://shokohmadari.razavi.ir/

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما