اشتراک گذاری

۱۴۰۰-۱۰-۱۱
زائرسرای رضوی
استقبال از مجموعه زائرشهر رضوی، آستان قدس رضوی را بر آن داشت تا به منظور افزایش ظرفیت اقامت در مشهد مقدس، زائرسرای رضوی را احداث کند.

استقبال از مجموعه زائرشهر رضوی، آستان قدس رضوی را بر آن داشت تا به منظور افزایش ظرفیت اقامت در مشهد مقدس و نزدیک به حرم امن رضوی، اجرای ساخت پروژه زائرسرای رضوی را در زمینی به مساحت 8 هکتار آغاز کند.

این مجموعه که در انتهای بلوار چمن و شهرداری منطقه پنج مشهد واقع شده است، با زیربنای بیش از 20 هزار متر مربع شامل فضاهای اقامتی، خدماتی، رفاهی، اجتماعی و فرهنگی می‌شود.

فاز یک و بخشی از فاز دو زائرسرای رضوی که برای اقامت در مشهد به ویژه در نزدیکی حرم رضوی در نظر گرفته شده، در قالب 12 بلوک دارای 274 سوئیت و 4 هاستل (سالن هیئتی ) با ظرفیت پذیرش 2 هزار زائر بهره‌برداری شده و در خدمت زائران عزیز قرار گرفته است.

زائران می‌توانند جهت کسب اطلاع از نحوه خدمات‌رسانی و نیز پذیرش در زائرسرای رضوی با شماره سراسری 1460 تماس گرفته و یا به سامانه رزرواسیون آنلاین مراکز اقامتی زائر رضوی مراجعه کنند.

در این سامانه که زیر نظر مؤسسه موقوفه خدمات زائر رضوی فعالیت می‌کند، علاوه بر زائرسرا، پذیرش زائرشهر رضوی نیز برای زائران حرم امام رضا (ع) انجام می‌شود.

 

اسکان زائران امام رضا (ع) در زائرشهر و زائرسرای رضوی

زائرشهر رضوی

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست