۱۴۰۰-۱۰-۰۵
تزریق دُز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم امام رضا (ع)
معاون خدمات زائران حرم مطهر رضوی گفت: افراد بالای ۱۸ سال که حداقل ۳ ماه از زمان تزریق دُز دوم آن‌ها گذشته باشد، می‌توانند برای تزریق دُز سوم به مرکز واکسیناسیون رواق دارالمرحمه مراجعه کنند.

امین بهنام، معاون خدمات زائران حرم مطهر رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز از تزریق دُز سوم واکسن کرونا در رواق «دارالمرحمه» خبر داد و گفت: تمامی افراد بالای ۱۸ سال که حداقل ۳ ماه از زمان تزریق دُز دوم آن‌ها گذشته باشد می‌توانند برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۲۱ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مرکز واکسیناسیون این آستان مقدس در رواق «دارالمرحمه» مراجعه کنند.

بهنام ادامه داد: با توجه به سرعت انتشار و همه‌گیری بسیار قابل‌توجه سویه جدید ویروس کرونا در مقایسه با موارد قبلی و نیز تأکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر اهتمام جدی در رعایت بیش‌ازپیش دستورالعمل‌های بهداشتی به‌منظور جلوگیری از پیک بعدی، آستان قدس رضوی تمهیدات خاصی را برای اطلاع‌رسانی مناسب، پرهیز از عادی‌انگاری و همچنین جدیت تمام در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این آستان ملکوتی اتخاذ کرده است.

وی گفت: شست‌وشو و ضدعفونی مستمر سطوحِ در معرض تماس زائران و تهیه اقلام بهداشتی، ازجمله محلول ضدعفونی‌کننده دست و مایع صابون به‌میزان لازم، از دیگر مواردی است که مورد توجه قرار دارد.

معاون خدمات زائران حرم مطهر رضوی اظهار کرد: دستگاه‌های محلول ضدعفونی دست خودکار چشمی نیز همچنان در مبادی ورودی حرم مطهر در دسترس زائران و مجاوران قرار دارد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما