رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل(IPD) بیمارستان رضوی:
۱۴۰۰-۰۹-۲۸
بیمارستان رضوی از مهم‌ترین مقاصد گردشگران سلامت در کشور است
رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل(IPD) بیمارستان رضوی گفت: امکانات مناسب و تجهیزات پیشرفته در کنار تجمیع خدمات درمانی گوناگون در این بیمارستان موجب شده تا یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری سلامت در کشور باشد.

محمد دشتی، رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل (IPD) بیمارستان رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز اظهار کرد: بیمارستان رضوی به عنوان برترین بیمارستان خصوصی کشور که دارای نشان «درجه عالی» در ارزیابی اعتبا بخشی ملی بیمارستان‌ها در سال 1400 است، به بیشتر تکنولوژی‌های روز دنیا، کادر درمانی متخصص و مجرب و خدمات رفاهی هتلی ویژه مجهز است.

رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل (IPD) بیمارستان فوق تخصصی رضوی، این بیمارستان را یکی از اولین بیمارستان‌های کشور که در حوزه گردشگری سلامت فعالیت می‌کند، برشمرد و گفت: بیمارستان رضوی گواهی‌نامه IPD خود را طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به منظور فعالیت رسمی در بازار گردشگری سلامت، جذب بیماران خارجی و ارائه خدمات درمانی به آنها، در سال 1394 اخذ کرده است. این گواهی‌نامه هر ساله پس از ارزیابی خدمات بیمارستان توسط ارزیابان خبره وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمدید می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بیشترین مراجعان غیرایرانی بیمارستان رضوی در این مدت از کشورهای عراق و افغانستان بودند، افزود: بیمارانی از کشورهای تاجیکستان، عمان، کویت، عربستان سعودی، قطر، قرقیزستان، آذربایجان، گرجستان و... نیز به این بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی مراجعه کرده‌اند.

رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل بیمارستان رضوی ادامه داد: بیشتر بیماران غیرایرانی برای دریافت خدمات مرکز درمان ناباروری، پزشکی هسته‌ای، جراحی قلب اطفال و اعمال جراحی سرطان این بیمارستان به ایران سفر کرده‌اند.

وی با اشاره بر اینکه بیمارستان رضوی ظرفیت بالایی برای ارائه انواع خدمات پزشکی به بیماران غیرایرانی و ایرانیان مقیم کشورهای دیگر دارد، گفت: ارائه خدمات زیبایی نیز که مورد تقاضای بسیاری از گردشگران سلامت بوده، در دستور کار آینده این بیمارستان قرار دارد.

دشتی به نقش شیوع بیماری کرونا در کاهش چشمگیر فعالیت بیمارستان‌ها در حوزه گردشگری سلامت اشاره و اضافه کرد: امیدواریم با کاهش محدودیت‌های کرونایی و پیگیری برنامه‌های جدید، شاهد رشد روزافزون تعداد گردشگران سلامت این بیمارستان باشیم.

رئیس دپارتمان بیماران بین‌الملل بیمارستان رضوی گفت: در حال حاضر بیماران بین‌الملل از سه مسیر شامل شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری سلامت، راهنمایان غیررسمی و شبکه‌های ارتباطی بیمارستان رضوی در بستر مجازی به این دپارتمان معرفی می‌شوند.

وی بیان کرد: به منظور تعدیل هزینه‌ها، به مراجعان بین‌الملل توصیه می‌کنیم مراحل پذیرش بیمار خود را در بیمارستان رضوی با ارتباط مستقیم از طریق دو شماره واتساپ 09151241501 و 09151078331 انجام دهند. کارشناسان دپارتمان بیماران بین‌الملل این بیمارستان به طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به آنها، دریافت پرونده پزشکی بیماران و انجام سایر مراحل پذیرش هستند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما