۱۴۰۰-۰۹-۲۳
دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب
دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب و علاقه‌مندان به حوزه پاسخگویی به شبهات به همت مرکز معرفت‌افزایی و مهارت‌آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب و علاقه‌مندان به حوزه پاسخگویی به شبهات به همت مرکز معرفت‌افزایی و مهارت‌آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می‌شود.

این دوره که با همکاری مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مركز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد، ویژه طلاب برادر و خواهر علاقه‌مند به فعالیت در پاسخگویی به شبهات برگزار می شود.

دوره توانمندسازی پاسخگویی به شبهات دینی برای طلاب و علاقه‌مندان به حوزه پاسخگویی به شبهات با حضور اساتیدی چون آیت الله نجم الدین طبسی؛ حجج اسلام توحیدی؛ دکتر فرمانیان؛ جواد ابوالقاسمی و افضل آبادی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، دوره مذکور در 32 جلسه و به صورت مجازی برگزار می‌شود که از مزایای دوره می توان به گواهی پایان دوره از دانشگاه علوم اسلام رضوی  و مركز تخصصی مطالعات تطبیقی مذاهب اسلامی، راهیابی به دوره تخصصی، معرفی به نهادهای تبلیغی و تقدیر ازممتازین دوره اشاره کرد.

برخی سرفصل‌های این دوره می توان به مبانی پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی، تکنیک‌های کاربردی استدلالی و اقناعی پاسخگویی، بررسی شبهات شاخص کلامی، فقهی، تاریخی و حدیثی و منبع شناسی مکتوب و دیجیتال شبهات و پاسخگویی و شیوه‌های جستجو اشاره کرد.

گفتنی است، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی maharat.razavi.ir مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما