مدیر مرکز امور خادمیاری کشور خبر داد:
۱۴۰۰-۰۹-۲۲
ایجاد ظرفیت برای جذب خادمیاران جدید در قالب یاوران رضوی
مدیر مرکز امور خادمیاری کشور گفت: ظرفیت جدیدی در بازنگری شبکه خادمیاری در قالب طرح یاوران رضوی ایجاد شده که تبرکی این خدمت، کشیک در حرم امام رضا (ع) است.

به گزارش آستان نیوز، مهدی رضوی کیا، مدیر مرکز امور خادمیاری کشور در حاشیه برگزاری همایش مدیران کانون خدمت رضوی مازندران با اشاره به بازنگری شبکه خادمیاری، گفت: ظرفیت جدیدی در این بازنگری در قالب طرح یاوران رضوی ایجاد شده است.

رضوی کیا در این نشست که به میزبانی بهشهر در دانشگاه علم و فن‌آوری بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل این جلسه و جلسات مشابه در کل کشور این است که شبکه عظیم خادمیار با هم‌افزایی و هماهنگی خدمات مختلفی به گروه های هدف ارائه شود.

مدیر مرکز امور خادمیاری کشور افزود: انسان‌های فراوانی از خدمات خادمیاران در سطح کشور از برکت کمک‌های خادمیاران رضوی برخوردار شده‌اند که همه این موارد به برکت وجود امام رضا (ع) است.

وی بیان کرد: اصلی‌ترین مسئله در این نشست بازنگری شبکه خادمیاری بوده است که ظرفیت جدید برای جذب خادمیاران جدید در قالب یاوران رضوی شکل بگیرد. استان مازندران هم از این ظرفیت استفاده خواهد کرد و خادمیاران جدید به شبکه خادمیاری مازندران اضافه خواهند شد.

به گفته رضوی‌کیا، در ابتدای شکل‌گیری شبکه خادمیاری اطلاع رسانی به اندازه‌ای نبود که همه مردم از این ظرفیت استفاده کنند. اکنون بسیاری از مردم علاقه‌مند به خدمت هستند و با هماهنگی و بازنگری که در شبکه ظرفیت در قالب یاوران رضوی ایجاد می‌شود افراد می توانند خدمت کنند و تبرکی این خدمت کشیک در حرم امام رضا (ع) است.

وی گفت: خدمات ارائه شده در شبکه خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی بسیار متنوع و در حوزه‌های مختلف است و مهمترین خدمت در حوزه اجتماعی، محرومیت‌زدایی است که در مواسات ماه رمضان و قبل از آن، 200 میلیارد تومان در سراسر کشور به همت خادمیاران رضوی و شبکه خادمیاری با توان خادمیاران و شبکه خادمیاری و خیران در قالب بسته های معیشتی بین مردم اجرا شد.

مدیر مرکز امور خادمیاری کشور بیان کرد: خادمیاران رضوی در استان مازندران به تنهایی فارغ از این بخش، بالغ بر 5 میلیارد تومان بسته توزیع کردند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما