۱۴۰۰-۰۷-۲۲
تجلیل خادمان حرم امام رضا (ع) از روشندلان در روز عصای سفید
همزمان با روز عصای سفید، جمعی از خادمان حرم امام رضا (ع) به دیدار دو تن از نابینایان که از جانبازان دفاع مقدس و حافظان قرآن هستند رفته و از آنان تجلیل کردند.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با روز عصای سفید، جمعی از خادمان حرم امام رضا (ع) به دیدار دو تن از نابینایان مشهدی رفتند و از آنان تجلیل کردند.

در این دیدارهای صمیمی که در منزل این روشندلان برگزار شد، احمد دانشور، سرکشیک خادمان دربان حرم مطهر رضوی، گفت: گروه فرهنگی دربانان حرم مطهر در مناسبت‌های مختلف به دیدار اقشار جامعه و همچنین نهادها و ارگان‌های مختلف می‌روند و امروز هم به مناسبت روز جهانی عصای سفید، سفیران امام مهربانی به دیدار دو تن از روشندلانی مشهدی آمدند.

وی گفت: هدف از دیدار با این عزیزان، یادآوری و معطوف کردن توجه جامعه به این گروه و تجلیل از روشندلانی است که توانستند برای کشور افتخارآفرین باشند.

در این دیدارها از سید مجتبی میر اسکندری، جانباز دفاع مقدس که در سال ۶٢ دچار آسیب شد و به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و همچنین محمد جواد علوی‌زاده روشندل حافظ قرآن، با اهدای متبرکات رضوی و پرچم بارگاه منور امام رضا (ع) تجلیل به عمل آمد.

همچنین در دیدار با میراسکندری، جانباز ٧٠ درصد دفاع مقدس، به بیان خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی پرداخت.

تجلیل خادمان حرم امام رضا (ع) از روشندلان در روز عصای سفید

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما