تولیت آستان قدس:
۱۴۰۰-۰۷-۱۹
انفجار قندوز قلب تمام انسان‌ها را جریحه دار کرد
تولیت آستان قدس در پیامی انفجار قندوز افغانستان، این جنایت را به دست پلیدترین‌های روزگار که بردگان سیاسی و اعتقادی صهیونیسم و آمریکای جنایتکار هستند، دانست.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی پیامی را به مناسبت حادثه تروریستی مسجد شیعیان قندوز افغانستان صادر کرد.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

حادثه تروریستی انفجار مسجد شیعیان ولایت قندوز افغانستان که منجر به شهادت مظلومانه برادران و خواهران متدین و عزیزمان در حین برگزاری نماز جمعه گردید، موجب تأسّف و تألّم هر انسان با وجدان گردید.

این جنایت تروریستی همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحيّة والثناء به طرزی فجیع و به دست پلیدترین‌های روزگار که بردگان سیاسی و اعتقادی صهیونیسم و آمریکای جنایتکار هستند، قلب تمام انسان‌ها فارغ از هر دین و مذهبی را در سرتاسر عالم جریحه‌دار نمود.

این‌جانب ضمن محکوم نمودن این حمله تروریستی، شهادت مظلومانه مردان و زنان و کودکان ولایت قندوز افغانستان را به محضر ولی امر امت اسلام حضرت امام مهدی عجّل الله تعالی علیه، رهبر معظّم انقلاب اسلامی، ملّت شریف و محبّ اهل بیت علیهم‌السلام افغانستان و به همه انسان‌های پاک وعدالت‌خواه عالم تسلیت و تعزیت عرض نموده، امید است عاملان و بانیان این جنایت به زودی به‌سزای اعمال خود رسیده تا از تکرار این قبیل جنایات جلوگیری گردد.

در جوار مضجع نورانی حضرت ثامن الحجج علیه آلاف التحیّة والثناء از درگاه خداوند متعال برای مجروحین این حادثه عافیت و سلامتی، برای آن عزیزان سفر کرده رحمت واسعه الهی و صبر و اجر جزیل برای خانواده‌های محترم آن‌ها مسألت دارم.

تولیت آستان قدس رضوی

احمد مروی

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما