۱۴۰۰-۰۷-۱۷
افتتاح خانه «عطر رضوی» در ورودی باب الجواد (ع) حرم امام رضا (ع)
همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول، خانه عطر رضوی در ورودی باب الجواد (ع) حرم مطهر رضوی افتتاح شد تا محصولی جدید به سبد سوغات زائران افزوده شود.

محمد جواد مشیری، مدیرعامل شرکت کسب‌وکار رضوی در گفتگو با آستان نیوز بیان کرد: همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول، خانه عطر رضوی در ورودی باب الجواد (ع) حرم مطهر رضوی افتتاح شد تا محصولی جدید به سبد سوغات زائران افزوده شود.

وی اظهار کرد: خانه عطر رضوی به‌عنوان مرکز مشاوره و فروشگاه تخصصی عطر رضوی افتتاح شده و تا پایان سال 1400، دو شعبه دیگر این فروشگاه در شهر مشهد و شعبه‌هایی در تهران، قم و کیش راه‌اندازی شود.

محمد جواد مشیری افزود: پیش از این محصولات عطر رضوی در فروشگاه‌های مختلف آستان قدس رضوی عرضه می‌شد اما حالا علاوه بر ایجاد فروشگاه تخصصی، امکان ارائه مشاوره تخصصی به علاقه‌مندان نیز وجود دارد

سوغاتی خاص با کیفیت و قیمت مناسب

مدیرعامل شرکت کسب‌وکار رضوی، دسترسی آسان زائران به تنوع محصولات عطر رضوی را یکی از اهداف راه‌اندازی این فروشگاه اعلام کرد و گفت: در این مجموعه سعی شده است محصولات با قیمت و تنوع مناسب و نیز کیفیتی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی تولید شود، ضمن آنکه ذائقه و سلیقه گوناگون در استفاده از عطر نیز به طور خاص مد نظر قرار دارد تا زائران بتوانند این محصول را به عنوان سوغاتی ویژه از مشهد مقدس به ارمغان ببرند.

مشیری درباره تنوع محصولات عرضه شده در خانه عطر رضوی نیز گفت: تنوع رایحه های موجود در این فروشگاه در حال حاضر 15 محصول است که تا پایان سال جاری به 30 رایحه افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: امیدواریم با جلب اعتماد زائران و مجاوران رضوی، محصولات عطر رضوی به‌عنوان تولیداتی فاخر در سبد سوغات زائران بارگاه منور امام مهربانی‌ها قرار بگیرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما