۱۴۰۰-۰۷-۱۲
موکب بیمارستان رضوی در خدمت زائران پیاده دهه آخر صفر
هم‌زمان با دهه آخر صفر، موکب بیمارستان فوق تخصصی رضوی برای خدمت شبانه روزی به زائران پیاده بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مقابل این بیمارستان برپا شد.

دکتر محسن محور، مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: هم‌زمان با دهه آخر صفر، موکب بیمارستان فوق تخصصی رضوی برای خدمت شبانه روزی به زائران پیاده بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مقابل این بیمارستان برپا شد.

وی ادامه داد: این موکب که با مشارکت هیئت جوانان مرتضوی نوغان برپا شده تا پنج‌شنبه، 15 مهر 1400 همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع)، آماده ارائه خدمات درمانی و پذیرایی از محدود زائران پیاده‌ای است که از محور قوچان به مشهدمقدس مشرف می‌شوند.

ارائه خدمات درمانی سرپایی از ساعت 7 تا 19:30

محور گفت: در این موکب با حضور جمعی از نیروهای درمانی بیمارستان رضوی، خدمات درمانی سرپایی همچون پانسمان و تزریقات از ساعت 7 تا 19:30 در دو شیفت به زائران در موکب خدمتگزاران امام رضا (ع) ارائه می‌شود. یک پزشک، دو پرستار و سه کمک پرستار در هر شیفت خدمات درمانی این موکب حضور دارند. همچنین یک دستگاه آمبولانس بیمارستان رضوی برای ارائه خدمات پزشکی به بیماران اورژانسی و انتقال آنها به بیمارستان در جوار این موکب مستقر شده است.

پذیرایی 24 ساعته با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی

مدیرعامل بیمارستان رضوی افزود: خدمات چایخانه و صبحانه موکب خدمتگزاران امام رضا (ع) بیمارستان نیز با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی با همکاری حدود 40 نفر از اعضای هیئت مذهبی جوانان مرتضوی نوغان به صورت 24 ساعته در ایام پایانی ماه صفر به زائران ارائه می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما