۱۴۰۰-۰۷-۰۶
بازدید وزیر بهداشت از مرکز واکسیناسیون حرم مطهر رضوی
وزیر بهداشت صبح امروز ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی، از مرکز واکسیناسیون فعال در رواق دارالمرحمه حرم امام رضا (ع) بازدید کرد.

به گزارش آستان نیوز، دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی صبح امروز ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی، از مرکز واکسیناسیون فعال در رواق دارالمرحمه بازدید کرد.

وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، ضمن تشکر از تولیت و مدیران آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی دغدغه مردم را دارد و به همین دلیل است که وزارت بهداشت را در انجام واکسیناسیون عمومی یاری می‌کند.

وی ادامه داد: عملکرد آستان قدس در دوران شیوع کرونا بسیار خوب بوده و اقداماتی همچون رعایت نظم، فاصله‌گذاری اجتماعی و توزیع حجم قابل توجهی ماسک بین زائران موید این ادعاست.

محمد مهدی برادران، مدیر عالی حرم مطهر رضوی نیز که در این بازدید وزیر بهداشت را همراهی می‌کرد، گفت: در ادامه همکاری‌های آستان قدس رضوی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد و وزارت بهداشت، مرکز واکسیناسیون حرم مطهر با همکاری بسیج دانشجویی آغاز به کار کرده است.

وی ادامه داد: این مرکز هر روز از ساعت 9 تا 24 به زائران گرامی چه برای تزریق دوز اول و چه برای تزریق دوم واکسن ارائه خدمات خواهد داشت.

بازدید وزیر بهداشت از مرکز تزریق واکسن در حرم مطهر رضویبازدید وزیر بهداشت از مرکز تزریق واکسن در حرم مطهر رضوی

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما