۱۴۰۰-۰۶-۲۲
آغاز ثبت نام مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد(ص)
طی اطلاعیه‌ای از سوی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، ثبت نام پذیرش از میان طلاب آقا در مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد(ص) آغاز شد و تا اول مهرماه ادامه دارد.

به گزارش آستان ‌نیوز، طی اطلاعیه‌ای از سوی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، ثبت نام پذیرش از میان طلاب آقا در مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد (ص) آغاز شد.

برای نخستین بار، مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد (ص) با هدف تربیت متخصص برای عرصه‌های فقهی مورد نیاز جامعه اسلامی از میان طلاب برادر که حداقل به مدت 4 سال درس خارج را گذرانده‌اند، طلبه می‌پذیرد.

برنامه‌های آموزشی و پژوهشی تبیین شده در مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد(ص) شامل تدریس درس خارج عمومی و تخصصی، برگزاری کارگاه‌های تمرین اجتهاد با رویکرد مسئله محور، بهره‌گیری از اساتید هادی و تدارک برنامه‌ آموزشی و پژوهشی شخصی محور و تخصصی می‌شود.

بهره‌مندی طلاب از اساتید مجرب و تراز اول و ارائه خدمات پژوهشی و رفاهی به آن‌ها از جمله ویژگی‌های مدرسه عالی فقاهت است و از همین رو علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام از امروز تا اول مهرماه به نشانی حرم مطهر رضوی، صحن امام حسن مجتبی(ع)، ساختمان شماره 1 دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مدرسه میرزا جعفر مراجعه کنند.

ثبت نام مدرسه عالی فقاهت عالم آل محمد(ص)

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما