دستگیری به رسم علی (ع)؛
۱۴۰۰-۰۵-۰۷
توزیع 7 هزار قرص نان صلواتی
طرح پخت و توزیع حدود 7 هزار قرص نان صلواتی در عید غدیر به همت مدیریت امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی در حاشیه شهر مشهد اجرا می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، طرح پخت و توزیع حدود 7 هزار قرص نان صلواتی در عید غدیر به همت مدیریت امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی در حاشیه شهر مشهد اجرا می‌شود.
با فرا رسیدن روز عید غدیر، روزی به نام مولا امیرمؤمنان، پیروان و شیعیان به تأسی از رسم و مشی امام خود، به دستگیری از محرومان و مستضعفان همت می‌گمارند. جمعی از نانوایان نیکوکار مشهدی به عشق مولا علی(ع)، نان در خانه نیازمندان می‌برند.

هادی غلامی،  مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی با تشریح جزییات پخت و توزیع نان صلواتی در روز عید غدیر اظهار کرد: هر ساله در چنین مناسبتی، گروهی از صنف نانوایان عضو کانون‌های خدمت رضوی محلات شهر مشهد با مساعدت مدیریت امور مجاورین، دست به پخت نان و توزیع بین خانوارهای نیازمند می‌زنند.

وی اضافه کرد: امسال نیز 5 نانوایی مستقر در نقاط حاشیه‌ای شهر مشهد اعم از منطقه پنجتن، بلوار توس، منطقه گلشهر، شهرک حر و شهرک نجف، هر کدام بین 1200 تا 1400 قرص نان صلواتی می‏‌پزند که در مجموع حدود 7 هزار قرص نان صلواتی آماده توزیع در روز عید خواهد شد.

شایان ذکر است، این مجموعه بنیاد کرامت رضوی، ویژه عید غدیر طرح‎های متنوعی را برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر حاشیه‌نشین مشهد در دست اقدام دارد که طرح اطعام نیازمندان با 84 هزار پرس غذای گرم، اکرام خانواده سادات، برگزاری جشن‌های عیدانه در سطح شهر، تنها بخشی از این برنامه‌ها هستند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید