رئيس سازمان علمي- فرهنگي آستان قدس رضوي:
۱۴۰۰-۰۴-۲۹
دانشگاه امام رضا(ع) مركزي برای كادرسازي نيروهاي متخصص و انقلابي باشد
رئيس سازمان علمي- فرهنگي آستان قدس رضوي گفت: بايد تلاش شود تا دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) به دانشگاهي پيشرو و مركزي براي پرورش و كادرسازي نيروهاي متخصص و انقلابي تبديل شود.

به گزارش آستان نیوز، دكتر عبدالحميد طالبي در نشست شوراي مديران سازمان علمي- فرهنگي آستان قدس رضوي كه به ميزباني دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) برگزار شد، با اشاره به فرآيندهاي تأسيس دانشگاه در وزارت علوم، تحقيقات فناوري اظهار كرد: آستان قدس رضوي به منظور تبيين و ترويج معارف اسلامي و سيره و معارف رضوي اقدام به تأسيس دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) و دانشگاه علوم اسلامي رضوي كرده است.

به گفته رئيس سازمان علمي و فرهنگي آستان قدس رضوي، همان طور كه دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) در مباحث آموزشي پيشرو و پيش قدم است، بايد در مسائل تربيتي نیز از حيث پذيرش دانشجو، برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه و جذب اعضاي هيأت علمي متعهد و انقلابي نسبت به ساير دانشگاه ها پيشگام باشد.

وی، داشتن نگاه كاربردي، ضرورت به روزرساني رشته هاي دانشگاهي و جذب كادر اداري و اعضاي هيأت علمي توانمند، متعهد و متخصص را رويكردهاي اصلي دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) معرفي كرد.

طالبي اضافه كرد: طبق تأكيد توليت معزز آستان قدس رضوي و وظيفه اي كه بر ما محول شده است، بايد دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) به عنوان نمونۀ يك فعاليت خوب و ممتاز آموزشي، پژوهشي و فرهنگي در عرصه داخلي و بين المللي ايفاي نقش کند.

اين مقام مسئول، دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) را از حيث كميت و تعداد پذيرش دانشجو طي سال هاي اخير موفق ارزيابي كرد و گفت: اميدواريم در كنار كميت به كيفيت و ارتقاء خدمات به دانشجويان توجه ويژه شود.

در ادامه، مديران سازمان و موسسات وابسته ديدگاه هاي خود را در خصوص همكاري هاي مشترك و استفاده از ظرفيت هاي موجود بيان کردند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید