۱۴۰۰-۰۴-۲۹
صدای آستان در استان تهران آماده پاسخگویی به خادمیاران رضوی
سامانه «صدای آستان» زیر نظر دبیرخانه کانون های خدمت رضوی و معاونت امور خدمت و خادمیاری استان تهران، پاسخگوی سوالات و راهنمایی خادمیاران در این استان است.

به گزارش آستان نیوز از تهران، فعالیت صدای آستان در استان تهران، خدمتی دیگر از خادمیاران کانون های خدمت رضوی است که به منظور پاسخگویی تماس های تلفنی خادمین و مخدومین آغاز به کار کرده است.

شوق خدمت خادمیاران تهران و تلاش خالصانه در راهنمایی ها، پاسخگویی به خادمیاران، یاوران رضوی و مردم همراه با گفت و گوهای صمیمانه ای است که موجب رضایت و اغنای تماس گیرندگان شده و اظهار ارادت بیشتر به آستان مقدس رضوی را فراهم کرده است.

فعالان این مجموعه به عنوان خادمان امام علی بن موسی الرضا علیه السلام خود را ملزم به سعه صدر، متانت و صبر دانسته تا بارقه امید به همه کسانی که در وانفسای دلتنگی و سختی روزگار به این آستان مقدس پناه آورده اند، ایجاد کنند و این خدمت مرضی رضای خداوند و امام رضا علیه السلام قرار گیرد.

زهرا تبریزی، مسئول راه اندازی سامانه صدای آستان در استان تهران، در این خصوص بیان کرد: این مجموعه زیر نظر دبیرخانه کانون های خدمت رضوی و معاونت امور خدمت و خادمیاری استان تهران فعالیت دارد و پاسخگوی سوالات و راهنمایی خادمیاران بوده و در کمک به جذب یاوران رضوی در تمام مناطق و شهرستان های استان خدمت می کند.

وی با اشاره به اهداف تشکیل سامانه صدای آستان، گفت: این امر موجب فعالیت بیشتر مناطق از طریق اطلاع رسانی دقیق و بررسی مشکلات خادمیاران استان در اسرع وقت می شود.

مسئول راه اندازی سامانه صدای آستان در استان تهران افزود: تقاضای خادمیاری که در قالب طرح یاوران رضوی مطرح شده، پیگیری مشکلات ورود به سامانه خادمیاری، ارتباط با رابطین مناطق، پیگیری روزانه گزینش ها، مشکلات مالی و درمانی، درخواست زیارت و شرکت در طرح های مناسبتی از جمله سوالاتی است که بیشتر مطرح شده و مورد راهنمایی قرار می گیرند.

تبریزی با اشاره به اینکه در این مجموعه، 10 نفر از خادمیاران به صورت شیفت بندی با حضور مستمر و منظم آماده پاسخگویی بوده و تا حصول نتیجه پیگیر امور هستند، گفت: خادمیاران رضوی می توانند با برقراری ارتباط با شماره 66466958 همه روزه از ساعت 9 تا ‌15 سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید