مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی خبر داد:
۱۴۰۰-۰۴-۲۹
آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا(ع) با سامانه یادگیری «سیب رضوی»
مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: سامانه یادگیری بر خط «سیب رضوی» در سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا(ع) به کار گرفته می‌شود.

حسین یاغگلی در گفت‌وگو با آستان نیوز از به کارگیری سامانه یادگیری بر خط «سیب رضوی» در سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا (ع) خبر داد و گفت: این سامانه برای فضای آموزش غیرحضوری تولید و به صورتی طراحی شده که در دوران پسا کرونا نیز با اهتمام به رویکرد یادگیری معکوس در بنیاد فرهنگی رضوی و مدارس امام رضا(ع) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی با اشاره به اینکه در فاز کنونی، سامانه یادگیری بر خط «سیب رضوی» برای پنج هزار نفر از دانش‌آموزان مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی اول و دوم و متوسطه اول به کار گرفته می‌شود، ادامه داد: سامانه یادگیری بر خط «سیب رضوی»، دپارتمان‌های مختلفی را که شامل معلمان مجموعه مدارس امام رضا(ع) می شود، دربرمی‌گیرد؛ این معلمان، سناریوها و طرح درس‌هایی را تهیه و سپس تولیدات رسانه‌ای را در استودیوهای از پیش طراحی شده فراهم می‌کنند.

وی با بیان اینکه بستر به کارگیری این محتوا در فضای سامانه «سیب رضوی» است، عنوان کرد: محتوای آموزشی برای دروس مختلف در این سامانه آماده شده است و از این محتوا به زودی رونمایی می‌شود.

یاغگلی با اشاره به جزئیات سامانه یادگیری بر خط «سیب رضوی» اظهار کرد: سامانه «سیب رضوی» مأموریت‌های آموزشی و تربیتی را برای دانش آموزان طراحی کرده و هنگامی‌که کاربر وارد فضای سامانه می‌شود، مأموریت‌های مربوط به آن و محتوای رسانه‌ای درسی خود را مشاهده می‌کند.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: کاربر با کلیک بر روی هر موضوع ویدیویی را مشاهده می‌کند و تمریناتی قرار دارد که در آن باید سوالات لازم را پاسخ و تکلیف‌های آموزشی را انجام دهد؛ این فرآیند با عکس و صوت بارگیری شده و در نهایت، معلم نسخه تکالیف را دریافت می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید