اشتراک گذاری

پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران اعلام کرد؛
۱۴۰۰-۰۴-۲۸
دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) در جمع دانشگاه‌های برتر کشور
دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع)، بر اساس اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در جمع دانشگاه ‌هاي برگزيده منطقه 9 كشور قرار گرفت.

به گزارش آستان نیوز، طبق اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، دانشگاه بين المللی امام رضا(ع)، در جمع دانشگاه ‌هاي برگزيده منطقه 9 كشور در ثبت پايان‌نامه‌ و پيشنهاده طي 6 ماهه دوم سال ۱۳۹۹ قرار گرفت.

 دانشگاه بين المللی امام رضا(ع) با ثبت 367 پايان نامه و 527 پيشنهاده طي 6 ماه اول سال 1399 به ترتيب رتبه سوم و دوم را در بين تمامی دانشگاه هاي منطقه 9 كشور از آن خود كرده است.

طبق قانون پيشگيري و مقابله با تقلب در تهيه آثار علمي، همه دانشگاه‌ ها، پژوهشگاه ‌ها و مؤسسه ‌هاي آموزش عالي، پژوهشي و فناوري كشور بايد تمام‌ متن پيشنهاده‌ها (پروپوزال‌ها) و پايان‌نامه ‌ها و رساله‌هاي (پارساهاي) دانشجويان و دانش‌آموختگان تحصيلات تكميلي خود را كه بدون طبقه‌بندي هستند، در سامانه‌هاي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران (ايرانداك) همانندجويي و ثبت كنند.

براي انجام اين قانون، ايرانداك «سامانه ملي ثبت پايان‌نامه، رساله و پيشنهاده» را به نشاني SABT.IRANDOC.AC.IR راه‌اندازي كرده كه در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹، در مجموع ۳۹۹ مؤسسه با آن همكاري داشته و بيش از ۳۶ هزار پارسا و بيش از ۲۳ هزار پيشنهاده در آن به ثبت رسيده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید
ارتباط با ما ستاد خبری حراست