۱۴۰۰-۰۳-۳۰
فعالیت چهار پایگاه قرآنی در حرم مطهر رضوی
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی از استقرار چهار پایگاه قرآنی در حرم مطهر رضوی همزمان با ایام دهه کرامت در حرم مطهر رضوی خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مسعود میریان در گفتگو با آستان نیوز، با اعلام این خبر گفت: این پایگاه‌های قرآنی در صحن‌های جمهوری، انقلاب، رواق امام خمینی(ره) و مدرسه خیرات خان(جنب مهمانسرای حر عاملی) حرم مطهر رضوی مستقر شده است.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی افزود: مربیان قرآنی حاضر در این پایگاه‌ها در ایام دهه کرامت و به ویژه روز میلاد امام رضا(ع) به ارائه خدمات قرآنی و فرهنگی به زائران و مجاوران حرم مطهر این امام رئوف می‌پردازند.

وی ابراز کرد: آموزش روخوانی، روانخوانی، تصحیح قرائت نماز و قرآن، ارائه مشاوره قرائت قرآن، ارائه خدمات فرهنگی به کودکان زائر و مجاور از جمله خدماتی است که در این پایگاه‌ها به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ارائه می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین میریان اظهار کرد: در این پایگاه‌ها همچنین برنامه‌های آموزشی ویژه‌ای برای کودکان در نظر گرفته شده که از جمله برنامه‌ها آموزش روخوانی قرآن، آموزش نماز و آداب زیارت و ... با زبان قصه، شعر و سرگرمی است.

منابع:
آستان نیوز
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید