۱۴۰۰-۰۳-۳۰
ویژه برنامه «تشرف» و حضور هنرمندان در صحن و سرای رضوی
به همت مدیریت رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و مشارکت گروه معارف شبکه یک سیما در ایام دهه کرامت هنرمندان و شخصیت های برجسته در حوزه‌های مختلف با ویژه برنامه تشرف به بارگاه منور رضوی مشرف می‌شوند.

به گزارش آستان نیوز، همزمان با ایام دهه کرامت چهارمین فصل از ویژه برنامه تشرف به همت مدیریت رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و مشارکت گروه معارف شبکه یک سیما از سی ام خرداد بر روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

این ویژه برنامه برای دومین سال متوالی در فضایی تلفیقی و به صورت گفتگو محور و ترکیبی از آیتم‌های مختلف چون تشرف هنرمندان به حرم مطهر رضوی و تماس صوتی و تصویری هنرمندان با مخاطبانی که به این برنامه پیامک می‌دهند، پخش می شود.

در این ویژه برنامه از افراد و شخصیت‌های برجسته‌ای که در هنر و فعالیت خود موفقیتی داشته‌اند، دعوت می‌شود و به برهه‌هایی از زندگی آنها می‌پردازد که ضمن ارتباط دلی با حضرت رضا(ع) موجبات موفقیت آنها فراهم شده است.

مشاهده این برنامه توسط جوانان و تمامی اقشار مردم که ارتباطی دلی با حضرت دارند از جذابیت‌های این برنامه است. این ویژگی سبب شد تا سال گذشته این برنامه به عنوان پرمخاطب ترین برنامه معارفی سیما در دهه کرامت و دهه آخر صفر و همچنین پرمخاطب ترین برنامه‌ها در فضای مجازی معرفی شود.

از جذاب‌ترین آیتم‌های این برنامه می‌توان به آیتم ارتباط هنرمندان دعوت شده به برنامه با مخاطبانی که طی برنامه پیام داده اند، اشاره کرد که این بخش با استقبال فراوان مخاطبان در فصول قبل همراه بوده است.

از میهمانان فصل قبلی این برنامه می‌توان به حضور آریا عظیمی نژاد، عیسی آل کثیر، محمد اصفهانی، مهدی رحمتی، رضا صادقی، وحید شمسایی، محمد رضا علیمردانی، مهران رجبی، سید بشیر حسینی، خداداد عزیزی، حامد شاکرنژاد، محمد فیلی و...  اشاره کرد.

گفتنی است، چهارمین فصل تشرف از روز یکشنبه سی ام خرداد ماه ساعت 23 آغاز می شود و به مدت 60 دقیقه میهمان مخاطبان خود خواهد بود. این برنامه در شب و روز میلاد حضرت رضا(ع) نیز از ساعت 18 به مدت 50 دقیقه پخش می شود.

منابع:
آستان نیوز
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید